Rady a tipy pro včelaře

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Jarní přikrmovaní včel

Jarní přikrmovaní včelJarní přikrmování včel je klíčovým krokem pro úspěšný start včelstev v nové sezóně. Po zimním období, kdy včelstva nevylétávají a nesbírají potravu, jsou zásoby medu a pylu v úlech značně omezené. Proto je důležité přikrmovat včely v době, kdy v přírodě není ještě dostatek květů a nektaru.

Jarní přikrmování včel se provádí zejména v období února a března. V této době je vhodné včely přikrmovat medocukrovým těstem, který jim poskytne potřebné sacharidy a vitamíny.

V nabídce jsou těsta s pylem , vitamíny , thymolem , a nozevitem. Jsou to těsta s příměsí látek které jsou vynikající pro rozvoj , zdraví a celkovou kondici včelstva. Těsto se dává přímo do úlů na horní loučky a včely si jej sami odebírají.

Správné jarní přikrmování včel je základem pro dobrý start do nové sezóny. Pokud nejste zkušeným včelařem, neváhejte se poradit s odborníky a nenechte nic náhodě.

Zde si můžete vybrat z naší nabídky - https://www.vcelarstvi-razovi.cz/sortiment/krmeni-vcel


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů