Bedna na přepravu rámků - malá

Univerzální plastová bedna na 8 rámků

Cena
560 Kč
462,81 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
ks
Kód zboží:
1098
Značka:
ALL
Hmotnost:
1.9 kg
Běžná cena:
560 Kč


Tato univerzální plastová bedna  je určena na přepravu rámků stavebních,  mezistěn, souší a rámků s medem. Lze ji i využít na máčení rámků s melicitózním medem nebo máčení víček. Určeno pro rámečky výšky 240mm a užší.

Je vyrobena s potravinářského plastu, opatřena ochranným filtrem proti ÚV záření, lehce dezinfikovatelná. Skladná a do sebe zapadající. Je určena pro přepravu   až8 rámečků, vložených v hřebenových lištách zabraňující sesmeknutí a následnému poškození.

Mohou se přepravovat souše, rámky s medem nebo živé včely. Posunutím hřebenových lišt můžeme přepravovat rámky, které se u nás používají a to šířky 370 mm, 390 mm, 420 mm, 425 mm, 448 mm. Horní loučka v oušku může být 25-27 mm s mezerníkem 10 mm. Při úpravě nosníku lze používat i širší. Přepravní bedny jsou vyrobeny ve dvou výškách. Tato nižší bedna je určena pro rámky výšky 240 mm a užší. Rozměry obvodu jsou š-39 cm d-54 cm.   V neposlední řadě lze v nich máčet rámky s melicitozním medem. nebo máčet víčka. Bedny jsou vyztuženy bočními prolisy, pod úchyty pro prsty.

Můžete skladovat až 4 na sobě při zatížení 35 kg v jedné bedně.  Bedny jsou včelotěsné – oceníte v době slídění. Před uskladněním vymyjte proudem vody a vysušte – neskladujte mokré může se tvořit plíseň. NEVYSTAVUJTE CELOROČNĚ SLUNEČNÍMU ZÁŘENÍ!!!

Bedny nejsou určeny ke skladování souší přes zimní období!!!